Ställning för Imperial Astoria Deco TvättställPassar till 520 mm
16 500 kr
13 200 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
500 cm

Astoria Deco Tvättställ
Passar till 520 mm
13 200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Golvstående ställning för Imperial Astoria Deco 520 och 640 mm tvättställ. Tillverkad i förkromad mässing för bästa känsla och kvalité.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Golvstående ställning för Imperial Astoria Deco 520 och 640 mm tvättställ. Tillverkad i förkromad mässing för bästa känsla och kvalité.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara ställning som ingår, Tvättställ måste köpas separat
OBS! Det är bara ställning som ingår, Tvättställ måste köpas separat
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 20-ZXBS2400100 |
| Bredd | 500 mm |
| Produkttyp | Tvättställsställning |
| Material | Förkromad mässing |
| Serie | Astoria Deco |
| Färg | Krom |
| Djup | 390 mm |
| Djup | 390 cm |
| Höjd | 770 mm |
| Bredd | 500 cm |
| Vikt | 10 kg |


