Ställning för Imperial Astoria Deco TvättställPassar till 640 mm
17 500 kr
Vald variant
Bredd:
840 mm

Astoria Deco Tvättställ
Passar till 640 mm
17 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvstående ställning för Imperial Astoria Deco 520 och 640 mm tvättställ. Tillverkad i förkromad mässing för bästa känsla och kvalité.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Golvstående ställning för Imperial Astoria Deco 520 och 640 mm tvättställ. Tillverkad i förkromad mässing för bästa känsla och kvalité.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara ställning som ingår, Tvättställ måste köpas separat
OBS! Det är bara ställning som ingår, Tvättställ måste köpas separat
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 20-ZXBS1020100 |
| Bredd | 840 mm |
| Färg | Krom |
| Serie | Astoria Deco |
| Material | Förkromad mässing |
| Höjd | 780 mm |
| Typ | Tvättställsställning |
| Vikt | 10 kg |
| Djup | 468 mm |
