Vattenlåssats Purus Design 90° G32xØ40
Rek. pris 198 kr
174 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vattenlåssats för anslutning i golv med designpungvattenlås G32 och 90° utloppsrör Ø32 mm. Levereras komplett med golvhuv. Du får kapbara rör, teleskoprör som går att justera för perfekt avstånd till tvättstället och ett vattenlås som är delbart för enkel rengöring.
Varumärke
PurusBeskrivning
Vattenlåssats för anslutning i golv med designpungvattenlås G32 och 90° utloppsrör Ø32 mm. Levereras komplett med golvhuv. Du får kapbara rör, teleskoprör som går att justera för perfekt avstånd till tvättstället och ett vattenlås som är delbart för enkel rengöring.
Egenskaper
| Varumärke | Purus |
| Art.Nr. | 8075638 |
| Bredd | 250 mm |
| Färg | Vit |
| Anslutning | G32xØ40 mm |
| Utförande | Med 90° rör och huv |
| Passar till | För tvättställ, golvanslutning |
| Material | PP/ABS |
| Standard | SS-EN274 |
| Typ | Vattenlåssats |
| Djup | 650 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Vikt | 0,34 kg |
| RSK-nr | 8075638 |
| EAN-nr | 7391543527899 |
