Duschset Oras Apollo Style
Rek. pris 1 601 kr
fr.867 kr
Se priset!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Apollo Style
867 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschset Oras Apollo Style är en är en praktisk duschlösning i kromat utförande. Detta duschset levereras med en handdusch (Ø 95 mm), en duschslang (1,75 m), en tvålkopp samt en duschstång med justerbara väggfästen (maximalt avstånd 720 mm). Handduschen är utrustad med en antikalkfunktion för längre hållbarhet och för att göra den enklare att rengöra.
Varumärke
OrasBeskrivning
Duschset Oras Apollo Style är en är en praktisk duschlösning i kromat utförande. Detta duschset levereras med en handdusch (Ø 95 mm), en duschslang (1,75 m), en tvålkopp samt en duschstång med justerbara väggfästen (maximalt avstånd 720 mm). Handduschen är utrustad med en antikalkfunktion för längre hållbarhet och för att göra den enklare att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Oras |
| Art.Nr. | 552O |
| Färg | Krom |
| Höjd | 760 mm |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Takdusch | Nej |
| Handdusch | Ja |
| Blandare | Ja |
| Utförande | Med Eco-flöde, Utan Eco-flöde |
| Montering | För vägg |
| Serie | Apollo |
| Typ | Duschset |
| Längd Slang | 1,75 m |
| Duschhuvud | 95 mm |
