Taksil Scandtap Steel PleasureSand
4 447 kr
Vald variant
Färg:
Sand
BadkarsblandareBadkarsblandare Scandtap Steel Pleasure 4 med Handdusch Sand
9 615 krHandduschHanddusch Scandtap Steel Pleasure Sand
1 285 krDuschslangDuschslang Scandtap Steel Pleasure Sand
845 kr
Steel Pleasure
Sand
4 447 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rund och vinklingsbar taksil i rostfritt stål som avger rikligt med mjuka och omslutande vattenstrålar för optimal komfort.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Rund och vinklingsbar taksil i rostfritt stål som avger rikligt med mjuka och omslutande vattenstrålar för optimal komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 02016 |
| Färg | Sand |
| Diameter | 250 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Yta | Borstad |
| Längd | 250 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Pleasure |
| Produkttyp | Taksil |
| EAN-nr | 7350086951400 |

