Duschpaket Habo Dahlia 3-strålvalKrom
Rek. pris 350 kr
233 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom

Dahlia 3-strålval
Krom
233 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschpaket med handdusch och slang. Handdusch med tre stråltyper, diameter duschhuvud 110 mm. Med antikalkfunktion. Rubber Clean-gummi på munstycket gör att det är enkelt att avlägsna kalk. Elastisk duschslang i rostfritt stål. Passar alla blandare och duschslangar, G1/2. Vattensparfunktion, 6,5 liter/minut.
Varumärke
HaboBeskrivning
Duschpaket med handdusch och slang. Handdusch med tre stråltyper, diameter duschhuvud 110 mm. Med antikalkfunktion. Rubber Clean-gummi på munstycket gör att det är enkelt att avlägsna kalk. Elastisk duschslang i rostfritt stål. Passar alla blandare och duschslangar, G1/2. Vattensparfunktion, 6,5 liter/minut.
Recensioner
Kristina AVerifierad köpare
för 2 månader sedandet var bra
Håkan JVerifierad köpare
för 2 månader sedanSuveränt handtag Mjuka strålar
Diana LVerifierad köpare
för 5 månader sedanLätt att montera
MatsVerifierad köpare
för 5 månader sedanHelt okej produkt. Bra att den är relativt okomplicerad med bara tre val av stråle
Tom PVerifierad köpare
för 6 månader sedanPassa perfekt på blandaren
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30010 |
| Färg | Krom |
| Diameter | 110 mm |
| Funktion | Clean-gummi |
| Längd | 235 mm |
| Längd Slang | 1,5 m |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Dahlia |
| Typ | Duschpaket |
| EAN-nr | 7317900300103 |

