Handduschhållare Scandtap Harmonized 2
Nyhet
fr.995 kr
Välj variant

Harmonized 2
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduschhållare Scandtap Harmonized 2 är ett reglerbart handduschfäste som gör det möjligt att enkelt rikta handduschen efter personlig smak och behov.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Handduschhållare Scandtap Harmonized 2 är ett reglerbart handduschfäste som gör det möjligt att enkelt rikta handduschen efter personlig smak och behov.
Passar till inbyggnadsserien Harmonized.
- Tillverkad i rostfritt stål
- Djup: 95 mm
Installation
Installeras med medföljande skruvar
- Tillverkad i rostfritt stål
- Djup: 95 mm
Installation
Installeras med medföljande skruvar
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Färg | Amber, Black, Champagne, Classic, Original, Sand, Shadow |
| Bredd | 70 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Djup | 95 mm |
| Yta | Blank, Borstad, Halvmatt |
| Montering | Skruvas |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Harmonized |
| Produkttyp | Handduschållare |
