Tvålkopp Hansgrohe Casetta C Glidfäste
473 kr
378 krSpara 20 %Kampanj59 tim kvar!

Casetta C Glidfäste
378 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålkopp Casetta C Glidfäste från Hansgrohe är en tvålkopp med glidfäste som passar Casetta C. Diameter: 18/22/25 mm.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Tvålkopp Casetta C Glidfäste från Hansgrohe är en tvålkopp med glidfäste som passar Casetta C. Diameter: 18/22/25 mm.
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Recensioner
Rune DVerifierad köpare
för 4 år sedanBra kontakt under leverans. Det är inte mycket att kommentera. Mitt köp var bagatellartat: 2 tvålkoppar.
+ Fästet passade rörstången
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 28642000 |
| Färg | Krom |
| Diameter | 110 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Djup | 140 mm |
| Yta | Blank |
| Montering | Klämring |
| Material | Plast |
| Serie | Casetta |
| Produkttyp | Tvålkopp |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8284744 |
| EAN-nr | 4011097487199 |

