Campingdusch Smart Living 20 Liter Soluppvärmd Portabel Dusch
149 kr

20 Liter Soluppvärmd Portabel Dusch
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lätt och portabel dusch för camping och uteliv. Perfekt att ta med sig på fritidsaktiviteter, camping eller på båten. Krok för att enkelt hänga upp duschpåsen. Enkel att fylla. Miljövänlig påse (PVC) som absorberar solljus. Räcker till ca 3 duschar. Värms upp på 2-3 timmar i solljus.
Varumärke
Smart LivingBeskrivning
Lätt och portabel dusch för camping och uteliv. Perfekt att ta med sig på fritidsaktiviteter, camping eller på båten. Krok för att enkelt hänga upp duschpåsen. Enkel att fylla. Miljövänlig påse (PVC) som absorberar solljus. Räcker till ca 3 duschar. Värms upp på 2-3 timmar i solljus.
-Enkel att hänga upp-Räcker till 2-3 duschar-Vattnet värms upp av solen ca 2-3 tim-Miljövänlig påse
Fördelar: Campingdusch Smart Living 20 Liter Soluppvärmd Portabel Dusch
- Lätt och portabel
- Soluppvärmd för energibesparing
- Miljövänlig materialval
Fördelar: Campingdusch Smart Living 20 Liter Soluppvärmd Portabel Dusch
- Lätt och portabel
- Soluppvärmd för energibesparing
- Miljövänlig materialval
Recensioner
tl125Verifierad köpare
för 1 år sedanFungerar bra förutom slangen som veckat sig och gick inte riktigt att räta ut .
+ Prisvärd
- Veckad slang !
Egenskaper
| Varumärke | Smart Living |
| Art.Nr. | 2013 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Material | Plast |
| Typ | Campingdusch |
| Längd | 300 mm |
| Volym | 20 l |
| EAN-nr | 735011512133 0 |
