Tillbehör Utedusch Demerx Skyddsöverdrag Universal
Rek. pris 249 kr
174 kr
Se priset!

Skyddsöverdrag Universal
174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skydda din utedusch när den inte används genom att trä detta skyddsöverdrag över uteduschen.
Med snodd för att spänna åt öppningen.
Med snodd för att spänna åt öppningen.
Varumärke
DemerxBeskrivning
Skydda din utedusch när den inte används genom att trä detta skyddsöverdrag över uteduschen.
Med snodd för att spänna åt öppningen.
Med snodd för att spänna åt öppningen.
Passar alla höga uteduschar (runt 2 meter).
Egenskaper
- Längd (höjd): 220 cm
- Bredd (tillplattad): 67 cm
Egenskaper
- Längd (höjd): 220 cm
- Bredd (tillplattad): 67 cm
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 40029 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 670 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Djup | 5 mm |
| Vikt | 0,25 kg |
| Material | Syntetmaterial |
| Typ | Överdrag till utedusch |
| EAN-nr | 7391919400290 |

