Vägghängd Bidé Imperial Bergier
7 550 kr
6 040 krSpara 20 %Kampanj

Bergier
6 040 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägghängd Bidé Imperial Bergier har stilrena former och elegant design och är för 1-hålsblandare. Bidéblandare medföljer inte i leveransen, detta kan köpas till separat som tillval.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Vägghängd Bidé Imperial Bergier har stilrena former och elegant design och är för 1-hålsblandare. Bidéblandare medföljer inte i leveransen, detta kan köpas till separat som tillval.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 20-BE1BH11030 |
| Produkttyp | Bidé |
| Bredd | 339 mm |
| Höjd | 358 mm |
| Djup | 542 mm |
| Serie | Bergier |
| Färg | Vit |
| Blandare | Nej |
| Montering | Skruvas |
| Material | Porslin |
| Djup | 542 cm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bredd | 339 cm |

