Högspolande Toalettstol Imperial Radcliffe HL
fr.24 250 kr
fr.19 400 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Radcliffe HL
19 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högspolande Toalettstol Imperial Radcliffe HL är golvstående med högt monterad cistern och universalutlopp. Levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Högspolande Toalettstol Imperial Radcliffe HL är golvstående med högt monterad cistern och universalutlopp. Levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 21-RDHLVKVPI |
| Spolande | 6 l |
| Typ | Toalettstol |
| Bredd | 430 mm |
| Höjd | 2300 mm |
| Serie | Radcliffe |
| Färg | Ek, Svart, Vit |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 390 mm |
| Färg Toalettlock | Ek Trä, Svart Trä, Vit Plast, Vit Trä |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits, Ja, Mjukstängande Träsits |

