Beröringsfri Spolknapp Geberit Sigma 80
Rek. pris 21 290 kr
fr.12 270 kr
Se priset!
Välj variant

Sigma 80
12 270 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GeberitBeskrivning
Beröringsfri spolknapp från Geberit med elektronisk spolning, nätdrift och enkelspolning.
Egenskaper
| Varumärke | Geberit |
| Art.Nr. | 116090SG6G |
| Typ | Spolknapp |
| Bredd | 247 mm |
| Höjd | 164 mm |
| Djup | 10 mm |
| Serie | Sigma 80 |
| Färg | Glas, Svart/Glas |
| Spolknapp | Enkelspolning |
| Vikt | 0,8 kg |
| Spänning | 230 V |
| Garanti | 2 år |
| Material | Glas/Metall |




