Spolknapp Geberit Sigma 40 RoundLava
Rek. pris 5 240 kr
3 186 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Lava

Sigma 40 Round
Lava
3 186 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spolknapp Sigma 40 Round från Geberit har en stilren design och är perfekt för WC-fixturen Geberit Sigma 112 cm, med enkel- eller dubbelspolning. Finns att köpa i flera färger och designutföranden.
Varumärke
GeberitBeskrivning
Spolknapp Sigma 40 Round från Geberit har en stilren design och är perfekt för WC-fixturen Geberit Sigma 112 cm, med enkel- eller dubbelspolning. Finns att köpa i flera färger och designutföranden.
Tillverkad i rostfritt stål och är ytterst tunn, vilket gör att den kan placeras väldigt tätt inpå väggen.
Detta medföljer:
- Monteringsram
- 2 distansbultar
- 2 tryckstänger
Användning:
- För spolning på Sigma inbyggnadscisterner
- För beläggningstjocklekar = 15 mm
Om Geberit:
Geberit är marknadsledande inom sanitetsprodukter i Europa. I över 150 år har deras innovationer och design gett oss de mest installationsvänliga och pålitliga VVS-systemen för badrummet.
Rengöring:
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock ska skrubbmedel inte användas.
Detta medföljer:
- Monteringsram
- 2 distansbultar
- 2 tryckstänger
Användning:
- För spolning på Sigma inbyggnadscisterner
- För beläggningstjocklekar = 15 mm
Om Geberit:
Geberit är marknadsledande inom sanitetsprodukter i Europa. I över 150 år har deras innovationer och design gett oss de mest installationsvänliga och pålitliga VVS-systemen för badrummet.
Rengöring:
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock ska skrubbmedel inte användas.
Egenskaper
| Varumärke | Geberit |
| Art.Nr. | 115628JK1 |
| Typ | Spolknapp |
| Bredd | 191 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Djup | 6 mm |
| Serie | Sigma |
| Färg | Lava |
| Tillverkarens Art.Nr. | 115.628.JK.1 |
| Längd | 329 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| RSK-nr | 8002200 |
| EAN-nr | 4064746006845 |

