Spolknapp Scandtap SteelClassic
4 675 kr
Vald variant
Färg:
Classic
HanddukskrokHanddukskrok Scandtap Style Classic
529 krToalettpappershållareToalettpappershållare Scandtap Steel Style Classic
1 099 krHandduksstångHandduksstång Scandtap Steel Style Classic
1 593 krBottenventilBottenventil Scandtap Steel Pop-up Universal Duo Classic
1 299 kr
Steel
Classic
4 675 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spolplatta till WC-fixtur Geberit Duofix Sigma H112 för inbyggnad i elegant design med två stabila knappar för hel-och halvspolning. Den slimmade plattan i massivt rostfritt stål inger en stilfull framtoning. Matchar övrigt sortiment i färg och formspråk.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Spolplatta till WC-fixtur Geberit Duofix Sigma H112 för inbyggnad i elegant design med två stabila knappar för hel-och halvspolning. Den slimmade plattan i massivt rostfritt stål inger en stilfull framtoning. Matchar övrigt sortiment i färg och formspråk.
Tillverkad i rostfritt stål.
Installation
Fästes med medföljande skruvar i samma ytfinish som spolplattan
Underhåll
Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
Rengöring
Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Spolpinnar ingår
Installation
Fästes med medföljande skruvar i samma ytfinish som spolplattan
Underhåll
Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
Rengöring
Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Spolpinnar ingår
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 15069 |
| Typ | Spolknapp |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Djup | 3 mm |
| Serie | Steel |
| Färg | Classic |
| Spolknapp | Dubbelspolning |
| CC-mått | 190 mm |
| Yta | Blank |
| Material | Rostfritt stål |
| RSK-nr | 8002145 |
| EAN-nr | 7350086956481 |


