Toalettpaket Hafa Wall med WC-fixtur och Spolplatta
fr.6 630 kr
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-06-09
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpaket Hafa Wall är en vägghängd standardtoalett med optimalt vattenflöde som gör att toaletten alltid spolar rent. Hafa Wall toalettlock med Soft Close™, spolsystem, spolknapp och frontmanövrerad inbyggnadscistern för vägghängd toalett ingår.
Varumärke
HafaBeskrivning
Toalettpaket Hafa Wall är en vägghängd standardtoalett med optimalt vattenflöde som gör att toaletten alltid spolar rent. Hafa Wall toalettlock med Soft Close™, spolsystem, spolknapp och frontmanövrerad inbyggnadscistern för vägghängd toalett ingår.
Välj mellan olika färger på spolplatta.
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Dokument
Recensioner
Karin TVerifierad köpare
för 1 år sedanJag har inte monterat denna ännu, men har två likadana sedan tidigare, jag tycker den är snygg och prisvärd.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1273254H |
| Spolande | 6/3 l |
| Typ | Vägghängd |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 378 mm |
| Djup | 525 mm |
| Serie | Wall |
| Färg | Vit |
| Spolknapp | Krom, Vit |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Material | Porslin |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Hårdsits |




