Vägghängd Toalettstol Alterna Opus Maxi Smart
Rek. pris 3 499 kr
2 910 kr
2 827 krSänkt pris!

Opus Maxi Smart
2 827 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Opus WC-skål är en stilren toalettstol. Den är tillverkad av vit porslin och behandlade med Easy Clean, för enklare rengöring. Maxi Smart är dessutom utan spolkant vilket bidrar till ökad hygien. Levereras med väggfästen. Sits beställs separat. Rekommenderad sits: (art nr. 7821883, 7821884).
Varumärke
AlternaBeskrivning
Opus WC-skål är en stilren toalettstol. Den är tillverkad av vit porslin och behandlade med Easy Clean, för enklare rengöring. Maxi Smart är dessutom utan spolkant vilket bidrar till ökad hygien. Levereras med väggfästen. Sits beställs separat. Rekommenderad sits: (art nr. 7821883, 7821884).
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7821182 |
| Typ | Vägghängd |
| Bredd | 360 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Djup | 530 mm |
| Serie | Opus |
| Färg | Vit |
| Toalettlock | Nej |
| RSK-nr | 7821182 |
| EAN-nr | 7332508069160 |
