Vägghängd Toalettstol Duravit DuraStyle 256209 Rimless utan Toalettsits
Rek. pris 3 125 kr
2 931 kr
Se priset!

DuraStyle 256209 Rimless utan Toalettsits
2 931 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägghängd toalettstol Duravit DuraStyle 256209 Rimless med 4,5 liters spolning, levereras utan toalettsits. Toaletten är rimless vilket innebär att den är utan spolkant. Levereras med Durafix för dold montering. Design by Duravit.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Vägghängd toalettstol Duravit DuraStyle 256209 Rimless med 4,5 liters spolning, levereras utan toalettsits. Toaletten är rimless vilket innebär att den är utan spolkant. Levereras med Durafix för dold montering. Design by Duravit.
Komplettera med toalettsits, WC-fixtur och spolknapp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 2562090000 |
| Spolande | 4,5 l |
| Typ | Vägghängd Toalettstol |
| Bredd | 365 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Djup | 540 mm |
| Serie | DuraStyle |
| Färg | Vit |
| Spolknapp | Nej |
| Vikt | 23 kg |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Material | Porslin |
| Toalettlock | Nej |
| Sitthöjd | 400 mm |
| RSK-nr | 7789363 |
| EAN-nr | 4053424051710 |






