Vägghängd Toalettstol Duravit ME by Starck Rimless 253009 utan Toalettsits
Rek. pris 5 819 kr
3 352 kr
Se priset!

ME by Starck Rimless 253009 utan Toalettsits
3 352 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägghängd toalettstol Duravit Starck ME Rimless 253009 har en snygg och elegant design. Toalettstolen är helt utan spolkant för bättre hygien då bakterier och smuts inte fastnar. Durafix för dold montering medföljer i leveransen. Design by Philippe Starck.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Vägghängd toalettstol Duravit Starck ME Rimless 253009 har en snygg och elegant design. Toalettstolen är helt utan spolkant för bättre hygien då bakterier och smuts inte fastnar. Durafix för dold montering medföljer i leveransen. Design by Philippe Starck.
Komplettera med en toalettsits, WC-fixtur och spolknapp.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 2530090000 |
| Spolande | 4,5 l |
| Typ | Vägghängd Toalettstol |
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Djup | 480 mm |
| Serie | ME by Starck |
| Färg | Vit |
| Spolknapp | Nej |
| Vikt | 23,6 kg |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Material | Porslin |
| Toalettlock | Nej |
| Sitthöjd | 400 mm |
| RSK-nr | 7789365 |
| EAN-nr | 4021534966811 |




















