Vägghängd Toalettstol Globo Stone
fr.10 950 kr
fr.8 760 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Stone
8 760 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägghängd toalettstol Globo Stone med dold infästning är avsedd för inbyggnadscistern 3/6 litersspolning. Levereras med en soft-close sits i kraftig plast. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra.
Mjuka kontraster och en blandning av böjda och raka linjer präglar de element som tillhör Stone. Kollektionen har en idé om att integrerat har en användarvänlighet i det samtida utrymmet. Stone kan ses som originalet av det moderna badrummet, något som många försökt kopiera utan att lyckas med den utmärka känslan som återfinns i seriens alla produkter.
Detta ingår
-Vägghängd toalettstol Globo Stone
-Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp ingår ej!
Mjuka kontraster och en blandning av böjda och raka linjer präglar de element som tillhör Stone. Kollektionen har en idé om att integrerat har en användarvänlighet i det samtida utrymmet. Stone kan ses som originalet av det moderna badrummet, något som många försökt kopiera utan att lyckas med den utmärka känslan som återfinns i seriens alla produkter.
Detta ingår
-Vägghängd toalettstol Globo Stone
-Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp ingår ej!
Varumärke
GloboBeskrivning
Vägghängd toalettstol Globo Stone med dold infästning är avsedd för inbyggnadscistern 3/6 litersspolning. Levereras med en soft-close sits i kraftig plast. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra.
Mjuka kontraster och en blandning av böjda och raka linjer präglar de element som tillhör Stone. Kollektionen har en idé om att integrerat har en användarvänlighet i det samtida utrymmet. Stone kan ses som originalet av det moderna badrummet, något som många försökt kopiera utan att lyckas med den utmärka känslan som återfinns i seriens alla produkter.
Detta ingår
-Vägghängd toalettstol Globo Stone
-Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp ingår ej!
Mjuka kontraster och en blandning av böjda och raka linjer präglar de element som tillhör Stone. Kollektionen har en idé om att integrerat har en användarvänlighet i det samtida utrymmet. Stone kan ses som originalet av det moderna badrummet, något som många försökt kopiera utan att lyckas med den utmärka känslan som återfinns i seriens alla produkter.
Detta ingår
-Vägghängd toalettstol Globo Stone
-Mjukstängande hårdsits
OBS! Spolknapp ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-STS02.BIG |
| Spolande | 3/6 l |
| Typ | Vägghängd |
| Bredd | 360, 450, 520 mm |
| Höjd | 330, 430 mm |
| Djup | 360, 560 mm |
| Serie | Stone |
| Färg | Blank Vit |
| Spolknapp | Nej |
| Material | Porslin |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Hårdsits |
| Montering | Skruvas, Vägghängd |
| Ytbehandling | Ceraslide |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Väggmonterad | Ja |



