Vägghängd Toalettstol Lavabo Glomp Rimless
fr.4 999 kr
fr.3 499 krFrån 11 %Kampanj47 tim kvar!
Välj variant

Glomp Rimless
3 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägghängd toalettstol Lavabo Glomp Rimless i porslin har en elegant och tidlös italiensk design som passar in i de flesta badrum, utan toalettsits. Toalettstolen är utan spolkant, vilket innebär att den har en öppen spolkant som gör det enklare att göra rent och svårare för smuts och bakterier att fästa sig. Finns att köpa i olika färger.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Vägghängd toalettstol Lavabo Glomp Rimless i porslin har en elegant och tidlös italiensk design som passar in i de flesta badrum, utan toalettsits. Toalettstolen är utan spolkant, vilket innebär att den har en öppen spolkant som gör det enklare att göra rent och svårare för smuts och bakterier att fästa sig. Finns att köpa i olika färger.
Komplettera med en toalettsits, WC-fixtur och spolknapp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 311409L |
| Typ | Vägghängd Toalettstol |
| Bredd | 365 mm |
| Höjd | 345 mm |
| Djup | 510 mm |
| Serie | Glomp |
| Färg | Matt Grå, Matt Vit, Mattsvart, Vit |
| Montering | Skruvas |
| Material | Porslin |
| Toalettlock | Nej |
| Sitthöjd | 430 mm |
