Vägghängd Toalettstol Lavabo Retro
fr.4 799 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Retro
4 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den vägghängda toaletten kännetecknas av sin perfekta kombination av geometriska former, mjuka kurvor och rundade hörn. Toaletten är tillverkad av högkvalitativ italiensktillverkad keramik.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Den vägghängda toaletten kännetecknas av sin perfekta kombination av geometriska former, mjuka kurvor och rundade hörn. Toaletten är tillverkad av högkvalitativ italiensktillverkad keramik.
Teknisk information
- Bultavstånd: 180 mm
- Dold montering: Ja
- Spolkant: Med spolkant (fälg)
Toalettlock ingår inte, men kan köpas som tillval.
- Bultavstånd: 180 mm
- Dold montering: Ja
- Spolkant: Med spolkant (fälg)
Toalettlock ingår inte, men kan köpas som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 311111-L |
| Typ | Vägghängd |
| Bredd | 380 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Djup | 520 mm |
| Serie | Retro |
| Färg | Svart, Vit |
| Montering | Skruvas |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |
