Vägghängd Toalettstol Miller Badrum Classic
9 900 kr
7 920 krSpara 20 %Kampanj47 tim kvar!

Classic
7 920 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägghängd Toalettstol från Miller Badrum i klassisk stil exklusive cistern. Toalettsits är tillval, välj mellan vit akryl likt toalett alternativt svartbetsad ek. Classic porslin tillverkas enligt traditionell metod i England och håller absolut högsta kvalitet.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Vägghängd Toalettstol från Miller Badrum i klassisk stil exklusive cistern. Toalettsits är tillval, välj mellan vit akryl likt toalett alternativt svartbetsad ek. Classic porslin tillverkas enligt traditionell metod i England och håller absolut högsta kvalitet.
Om Miller Badrum
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 390W |
| Spolande | 6 l |
| Typ | Toalettstol |
| Bredd | 330 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Djup | 575 mm |
| Serie | Classic |
| Färg | Vit |
| Blandare | Nej |
| Tvättställ | Enkel |
| Montering | Skruvas |
| Bottenventil | Nej |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 7331437513171 |




