Cistern Villeroy & Boch O.novo 180mm Bak- eller Sidoanslutning
fr.3 794 kr
Välj variant

O.novo 180mm Bak- eller Sidoanslutning
3 794 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Villeroy & BochBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
| Bredd | 355 mm |
| Höjd | 370 mm |
| Serie | O.novo |
| Färg | Vit Alpin |
| Material | Sanitetskeramik |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 180 mm |
| Ytbehandling | Ja, Ceramic Plus, Nej |

