WC-Fixtur Svedbergs Glasbox 120 mm
Rek. pris 13 090 kr
fr.9 977 kr
Se priset!
Välj variant

Glasbox 120 mm
9 977 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

WC-Fixtur Glasbox 120 mm från Svedbergs ger ditt badrum en modern look. Glasboxen är lätt att hitta plats för då den endast är 41cm bred. Förinställd spolmängd på 6/3 liter.
Observera att toalettstol inte ingår utan måste köpas till separat. Välj med fördel Svedbergs vägghängda toaletter med P-lås.
Observera att toalettstol inte ingår utan måste köpas till separat. Välj med fördel Svedbergs vägghängda toaletter med P-lås.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
WC-Fixtur Glasbox 120 mm från Svedbergs ger ditt badrum en modern look. Glasboxen är lätt att hitta plats för då den endast är 41cm bred. Förinställd spolmängd på 6/3 liter.
Observera att toalettstol inte ingår utan måste köpas till separat. Välj med fördel Svedbergs vägghängda toaletter med P-lås.
Observera att toalettstol inte ingår utan måste köpas till separat. Välj med fördel Svedbergs vägghängda toaletter med P-lås.
Detta ingår:
- WC-ventil (avstängningsventil)
- Anslutningsslang
- Flexibelt avloppsrör 90°
- Monteringsskruvar
- WC-ventil (avstängningsventil)
- Anslutningsslang
- Flexibelt avloppsrör 90°
- Monteringsskruvar
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Spolande | 6/3 l |
| Färg | Svart, Vit |
| Serie | Glasbox |
| Bredd | 410 mm |
| Höjd | 10015 mm |
| Typ | WC-fixtur |
| Djup | 182 mm |




