Toalettsits Grohe Euro Ceramic 39330 Mjukstängande Hårdsits
1 859 kr
999 krSpara 46 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettsits Euro Ceramic 39330 Mjukstängande Hårdsits från Grohe är en vit mjukstängande hårdsits tillverkad i Duroplast. Denna sits är avtagbar och utrustad med snabbfäste. Toalettsitsen levereras med monteringssats och passar till toalettstolarna Grohe Euro Ceramic.
Varumärke
GroheBeskrivning
Toalettsits Euro Ceramic 39330 Mjukstängande Hårdsits från Grohe är en vit mjukstängande hårdsits tillverkad i Duroplast. Denna sits är avtagbar och utrustad med snabbfäste. Toalettsitsen levereras med monteringssats och passar till toalettstolarna Grohe Euro Ceramic.
Snabbfäste för enkel rengöring
Rengöringen har aldrig varit enklare eftersom sitsen är fäst i skålen med ett toppmonterat snabbfäste. Den kan tas bort och fästas igen på ett par sekunder för enkel åtkomst.
Grohe SoftClose-toalettsitsen är tyst och säker
Grohes tekniskt avancerade SoftClose-toalettsits rör sig med mjuk och långsam precision för att ge badrummet en lyxig och stillsam känsla. Inga smällande ljud och ingen risk för att barn ska klämma sina fingrar.
Rengöringen har aldrig varit enklare eftersom sitsen är fäst i skålen med ett toppmonterat snabbfäste. Den kan tas bort och fästas igen på ett par sekunder för enkel åtkomst.
Grohe SoftClose-toalettsitsen är tyst och säker
Grohes tekniskt avancerade SoftClose-toalettsits rör sig med mjuk och långsam precision för att ge badrummet en lyxig och stillsam känsla. Inga smällande ljud och ingen risk för att barn ska klämma sina fingrar.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 39330001 |
| Produkttyp | Toalettsits |
| Bredd | 374 mm |
| Höjd | 51 mm |
| Djup | 443 mm |
| Serie | Euro |
| Färg | Vit |
| Mjukstängande | Ja |
| Utförande | Hårdsits |
| Material | Duroplast |
| Snabbkoppling | Ja |
| Garanti | 1 år |
| RSK-nr | 7821880 |
| EAN-nr | 4005176468834 |



