Toalettsits Ifö SpiraHårdsits
Rek. pris 1 005 kr
578 kr
Se priset!
Vald variant
Mjukstängande:
Nej
Utförande:
Hårdsits med kromade beslag

Spira
Hårdsits
578 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ifö Spira toalettsits i vit färg är utrustad med snabbkopppling (Quick Release / QR) som gör att toalettsitsen är väldigt enkel att lyfta bort vid rengöring. Toalettsitsen finns att köpa som mjuksits, hårdsits eller mjukstängande hårdsits. Hårdsitsen samt den mjukstängande hårdsitsen finns sedan i olika utförande. Design: Knud Holscher.
Varumärke
IföBeskrivning
Ifö Spira toalettsits i vit färg är utrustad med snabbkopppling (Quick Release / QR) som gör att toalettsitsen är väldigt enkel att lyfta bort vid rengöring. Toalettsitsen finns att köpa som mjuksits, hårdsits eller mjukstängande hårdsits. Hårdsitsen samt den mjukstängande hårdsitsen finns sedan i olika utförande. Design: Knud Holscher.
Toalettsitsen Ifö Spira passar till alla Ifö Spira och Ifö Spira Art toalettstolar.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 99492 |
| Bredd | 374 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Serie | Spira |
| Färg | Vit |
| Mjukstängande | Nej |
| Utförande | Hårdsits med kromade beslag |
| Material | Plast |
| Längd | 435 mm |
| Snabbkoppling | Ja |
| RSK-nr | 7821794 |
| EAN-nr | 7391515435207 |



