Toalettsits Laufen Kartell Mjukstängande Hårdsits
fr.3 375 kr
fr.1 859 krSpara 45 %Kampanj
Välj variant

Kartell Mjukstängande Hårdsits
1 859 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LaufenBeskrivning
Toalettsits Laufen Kartell är en mjukstängande hårdsits med Quick-Release.
Egenskaper
| Varumärke | Laufen |
| Produkttyp | Toalettsits |
| Bredd | 375 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 445 mm |
| Serie | Kartell |
| Färg | Matt Svart, Vit |
| Mjukstängande | Ja |
| Vikt | 2 kg |
| Material | Hårdplast |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |

