Toalettsits Laufen Kompas Mjukstängande Hårdsits
fr.1 000 kr
Se priset!
Välj variant

Kompas Mjukstängande Hårdsits
1 000 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LaufenBeskrivning
Toalettsits Laufen Kompas är en mjukstängande hårdsits med Quick-Release.
Recensioner
DanielVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkar jättebra. Men kunde inte fixa gummina, det fanns inget utrymme för gummin och kroken.
+ Lätt att att ställa in.
- Svårt att använda Gummina i gamla toa
Egenskaper
| Varumärke | Laufen |
| Art.Nr. | H8911510000001L |
| Typ | Toalettsits |
| Bredd | 365 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Djup | 450 mm |
| Serie | Kompas / Pro-N |
| Färg | Svart, Vit |
| Mjukstängande | Ja |
| Vikt | 1,9 kg |
| Material | Hårdplast |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |

