Toalettsits Laufen Pro Mjukstängande Hårdsits
839 kr
Se priset!

Pro Mjukstängande Hårdsits
839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LaufenBeskrivning
Toalettsits Laufen Pro är en mjukstängande hårdsits med Quick-Release.
LAUFEN Pro
Laufen Pro är ett badrumssortiment som utgör en idealisk lösning för alla utrymmesmässiga förutsättningar och krav. Dessutom återspeglar sortimentet byggnadsvärderingarna hos dagens generation. Industriell design är det moderna svaret på att alla har rätt att njuta av vackra former. De moderna metoderna för industriell tillverkning och designers som Peter Wirz från Vetica, som lägger stor vikt vid att optimera enkelheten i tillverkningen under sina kreativa processer, gör hygiensortiment som LAUFEN pro möjliga.
Laufen Pro är ett badrumssortiment som utgör en idealisk lösning för alla utrymmesmässiga förutsättningar och krav. Dessutom återspeglar sortimentet byggnadsvärderingarna hos dagens generation. Industriell design är det moderna svaret på att alla har rätt att njuta av vackra former. De moderna metoderna för industriell tillverkning och designers som Peter Wirz från Vetica, som lägger stor vikt vid att optimera enkelheten i tillverkningen under sina kreativa processer, gör hygiensortiment som LAUFEN pro möjliga.
Dokument
Recensioner
MariaVerifierad köpare
för 2 år sedanEnkel och lättmonterad. Snygg design och skön soft-close.
Egenskaper
| Varumärke | Laufen |
| Art.Nr. | H8989660000001 |
| Typ | Toalettsits |
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Djup | 445 mm |
| Serie | Pro |
| Färg | Vit |
| Material | Hårdplast |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |
| RSK-nr | 7821842 |
| EAN-nr | 7612738338961 |



