Toalettsits Villeroy & Boch Subway 2.0 CompactMed SoftClose
3 344 kr
2 785 krSpara 17 %Kampanj

Subway 2.0 Compact
Med SoftClose
2 785 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettsits Villeroy & Boch Subway 2.0 Compact tillhör den populära serien Subway 2.0 från Villeroy & Boch.
Varumärke
Villeroy & BochBeskrivning
Toalettsits Villeroy & Boch Subway 2.0 Compact tillhör den populära serien Subway 2.0 från Villeroy & Boch.
Subway 2.0
- Funktionell toalettsits i elegant design - passar i alla badrum
- Mjuk stängning av locket med SoftClosing (valbart)
- Avlägsna toalettsitsen enkelt med QuickRelease
Subway 2.0 - Mångsidigt som livet självt
Subway 2.0 har i över 15 år varit en vinnande bästsäljare. Denna moderna klassiker erbjuder stilfull design och en mängd innovationer, storlekar och färger
- Estetik och funktion kombinerat
SoftClosing - Tyst. Säker. Bekväm.
Den dämpande SoftClosing-tekniken från Villeroy & Boch förhindrar oljud att toalettsitsen tar skada.
- Toalettsitsen stängs tyst tack vare den integrerade dämpningen i gångjärnen
- Locket och sitsen stannar uppe
- Bättre säkerhet i badrummet för barn
QuickRelease – Snabbt, enkelt och hygieniskt.
QuickRelease från Villeroy & Boch låter dig avlägsna och ersätta toalettsitsen med enkelhet – idealt för hygienisk renlighet.
- Rengör toalettsitsen på ett ögonblick
- Avlägsna och ersätt sitsen snabbt och enkelt
- Hygienisk renlighet för toaletten och toalettsitsen
- Funktionell toalettsits i elegant design - passar i alla badrum
- Mjuk stängning av locket med SoftClosing (valbart)
- Avlägsna toalettsitsen enkelt med QuickRelease
Subway 2.0 - Mångsidigt som livet självt
Subway 2.0 har i över 15 år varit en vinnande bästsäljare. Denna moderna klassiker erbjuder stilfull design och en mängd innovationer, storlekar och färger
- Estetik och funktion kombinerat
SoftClosing - Tyst. Säker. Bekväm.
Den dämpande SoftClosing-tekniken från Villeroy & Boch förhindrar oljud att toalettsitsen tar skada.
- Toalettsitsen stängs tyst tack vare den integrerade dämpningen i gångjärnen
- Locket och sitsen stannar uppe
- Bättre säkerhet i badrummet för barn
QuickRelease – Snabbt, enkelt och hygieniskt.
QuickRelease från Villeroy & Boch låter dig avlägsna och ersätta toalettsitsen med enkelhet – idealt för hygienisk renlighet.
- Rengör toalettsitsen på ett ögonblick
- Avlägsna och ersätt sitsen snabbt och enkelt
- Hygienisk renlighet för toaletten och toalettsitsen
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
| Art.Nr. | 9M69S101 |
| Produkttyp | Toalettsits |
| Bredd | 360 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Serie | Subway 2.0 |
| Färg | Vit |
| Mjukstängande | Ja |
| Antibakteriell | Nej |
| Utförande | Hårdsits |
| Längd | 415 mm |
| Material | Duroplast |
| Snabbkoppling | Ja |
| Yta | Blank |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 4051202073275 |






