Armstöd IDO Glow 61132
4 934 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Armstöd IDO Glow 61132 är tillverkad i aluminium och passar till toalettstolarna IDO Glow 60, 61 och 63. Pappershållare och fastsättningsdelar ingår. Handtagen är plastbeklädda i svart färg. Passar till hårdsits nummer 91570 eller 91571.
Varumärke
IDOBeskrivning
Armstöd IDO Glow 61132 är tillverkad i aluminium och passar till toalettstolarna IDO Glow 60, 61 och 63. Pappershållare och fastsättningsdelar ingår. Handtagen är plastbeklädda i svart färg. Passar till hårdsits nummer 91570 eller 91571.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
| Art.Nr. | 6113200001 |
| Produkttyp | Armstöd |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Serie | Glow |
| Färg | Grå/Svart |
| Längd | 690 mm |
| Material | Aluminium |
| RSK-nr | 8487413 |
| EAN-nr | 6416129378663 |


