Cisternpackning IDO för WC Z6406200001
Rek. pris 149 kr
123 kr
Se priset!

för WC Z6406200001
123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IDOBeskrivning
Cisternpackning för WC Trevi 92-94,96,99, Basic. I skummgummi. Vit. 230x4x350 mm (LxBxH).
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
| Art.Nr. | Z6406200001 |
| Produkttyp | Cisternpackning |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 4 mm |
| Serie | Trevi |
| Färg | Vit |
| Vikt | 0,021 kg |
| Material | Plast |
| Längd | 230 mm |
| RSK-nr | 7925813 |
| EAN-nr | 6416129362280 |

