Tillbehörspaket Separett Villa För Extern Latrinbehållare
2 849 kr

Villa För Extern Latrinbehållare
2 849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SeparettBeskrivning
Tillbehörspaket Separett Villa för extern uppsamling av det fasta avfallet från Villa 9020.
Tillbehörspaketet innehåller allt du behöver för extern uppsamling av det fasta avfallet i ett utrymme under golvet. Den externa uppsamlingsbehållaren på 50 liter försäkrar att antalet tömningar halveras jämfört med en vanlig Villa 9000 med intern uppsamlingsbehållare.
OBS! Du måste kunna nå uppsamlingsbehållaren utifrån utrymmet där den är installerad.
OBS! Du måste kunna nå uppsamlingsbehållaren utifrån utrymmet där den är installerad.
Egenskaper
| Varumärke | Separett |
| Art.Nr. | 1227-01 |
| Typ | Latrinkärl |
| Bredd | 480 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Djup | 480 mm |
| Serie | Villa |
| Färg | Svart |
| Vikt | 13 kg |
| Passar till | Fritidstoalett |
| Material | Plast |
| Behållare | 50000 ml |
| EAN-nr | 7393553711978 |

