Ventilring Ifö för Carezza Z96058
Rek. pris 130 kr
93 kr
Se priset!

för Carezza Z96058
93 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
IföBeskrivning
Ventilring för WC Carezza. Vitfärgad i plast. 105x143x1 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | Z96058 |
| Typ | Ventilring |
| Bredd | 143 mm |
| Djup | 143 mm |
| Serie | Carezza |
| Färg | Svart |
| Vikt | 0,01 kg |
| Material | Gummi |
| Längd | 143 mm |
| RSK-nr | 7925446 |
| EAN-nr | 7391515121438 |

