Förvaring Bigso Box of Sweden Resetillbehör
129 kr

Resetillbehör
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Smart förvaring av dina resetillbehör så som laddare, sladdar, hörlurar etc., med allt på ett ställe blir de lätta att hitta i handbagaget. Med 4 fickor och gummiband som hjälper till att sortera upp dina saker.
Den extra lösa fickan är perfekt för det du behöver ha närmast.
Varumärke
Bigso Box of SwedenBeskrivning
Smart förvaring av dina resetillbehör så som laddare, sladdar, hörlurar etc., med allt på ett ställe blir de lätta att hitta i handbagaget. Med 4 fickor och gummiband som hjälper till att sortera upp dina saker.
Den extra lösa fickan är perfekt för det du behöver ha närmast.
Egenskaper
- 2-vägs dragkedja för enkel öppning/stängning
- 4 fickor och gummiband som håller sakerna på plats.
- Extra lös ficka
- Gjord av polyester
- Lätt vikt
- Kan tvättas
- 2-vägs dragkedja för enkel öppning/stängning
- 4 fickor och gummiband som håller sakerna på plats.
- Extra lös ficka
- Gjord av polyester
- Lätt vikt
- Kan tvättas
Egenskaper
| Varumärke | Bigso Box of Sweden |
| Art.Nr. | 6947S0101 |
| Färg | Grå |
| Material | Polyester |
| Serie | Travel |
| Produkttyp | Förvaring |
| Djup | 130 cm |
| Höjd | 120 mm |
| Bredd | 220 mm |
| EAN-nr | 7330061063199 |







