Hylla med magnetfäste Teng ToolsBredd: 310 mm
573 kr
Vald variant
Bredd:
310 mm

Hylla med magnetfäste Teng Tools
Bredd: 310 mm
573 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Hylla med magneter för placering på montörvagnens sida. Kan även fästas mot en verktygstavla.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 117880104 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 580C |
| Bredd | 310 mm |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Typ | Verktygshylla |
| EAN-nr | 5020385081697 |

