Magnetisk hållare för burkar Teng ToolsBredd: 640 mm, 6 burkhål
1 041 kr
Vald variant
Bredd:
640 mm

Magnetisk hållare för burkar Teng Tools
Bredd: 640 mm, 6 burkhål
1 041 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hyllor för sprayburkar. Med magneter som håller hyllan på plats på t. ex. verktygsvagnar, verktygsplåtar etc.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Hyllor för sprayburkar. Med magneter som håller hyllan på plats på t. ex. verktygsvagnar, verktygsplåtar etc.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 174590307 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 580CN |
| Bredd | 640 mm |
| Utförande | 6 burkhål |
| Djup | 98 mm |
| Höjd | 136 mm |
| Typ | Magnetiska hållare |
| EAN-nr | 5020385083844 |
