Magnetisk hylla Teng ToolsBredd: 640 mm
1 081 kr
Vald variant
Bredd:
640 mm

Magnetisk hylla Teng Tools
Bredd: 640 mm
1 081 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Hyllor med magneter för upphängning på t.ex. verktygsvagnar, verktygsplåtar etc.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 174600304 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 580N |
| Bredd | 640 mm |
| Djup | 98 mm |
| Höjd | 136 mm |
| Typ | Magnetiska hållare |
| EAN-nr | 5020385083875 |

