Väggskåp Wolfcraft 6073
3 952 kr
3 856 krSänkt pris!

6073
3 856 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
WolfcraftBeskrivning
Rymligt väggskåp med extradjupt och rymligt innerutrymme.
Väggskåp för förvaring av verktyg, färger, material etc. Extra djupt och rymligt innerutrymme. Dörrar av högkvalitativ plast, låsbart. Högkvalitativa material för bra stabilitet. Max. belastning 50 kg. Volym 120 l. Iläggsbotten i MDF. Upphängningssats för väggmontage medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Wolfcraft |
| Art.Nr. | 946804 |
| Produkttyp | Väggskåp |
| Höjd | 500 mm |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 985 mm |
| Bredd | 985 cm |
| EAN-nr | 4006885607309 |


