Verktygshållare för verktygstavlor Teng ToolsBredd: 230 mm
610 kr
Vald variant
Bredd:
230 mm

Verktygshållare för verktygstavlor Teng Tools
Bredd: 230 mm
610 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Hylla med krokar för upphängning på verktygsplåt.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 174630103 |
| Tillverkarens Art.Nr. | TCT01 |
| Bredd | 230 mm |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Typ | Verktygshållare |
| EAN-nr | 5020385213067 |

