Systemväska Einhell E-Case Original
Nyhet
669 kr
578 krSpara 14 %Kampanj

E-Case Original
578 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Original Einhell E-Case-väska ingår i det modulära E-Case-systemet från Einhell. Väskan lämpar sig optimalt för förvaring och för transport av maskiner, verktyg och tillbehör upp till max. 30 kg. Ett praktiskt låssystem för sammankoppling av staplade väskor, lådor och systemboxar ger ordning och möjliggör säker transport.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Original Einhell E-Case-väska ingår i det modulära E-Case-systemet från Einhell. Väskan lämpar sig optimalt för förvaring och för transport av maskiner, verktyg och tillbehör upp till max. 30 kg. Ett praktiskt låssystem för sammankoppling av staplade väskor, lådor och systemboxar ger ordning och möjliggör säker transport.
Systemväskan har mycket plats för alla typer av föremål med sin utrustning med 6 stora ytterväskor, t.ex. för batterier och laddare och olika innerväskor för handverktyg som skruvmejslar. En större innerväska har en dragkedja för säker förvaring av ett skrivblock eller en padda. För enkel transport och bekväm bärkänsla finns en bärrem och de båda handtagen. Dessutom är väskan försedd med två hållare för ett vattenpass. Einhell E-Case-väskan levereras med en underkonstruktion som passar Einhell E-Case-systemet.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4540036 |
| Typ | Systemväska |
| Vikt | 1,56 kg |
| Höjd | 291 mm |
| Längd | 488 mm |
| Användningsområde | DIY |
| Bredd | 222 mm |
| EAN-nr | 4006825677966 |


