Verktygsförvaring Bosch Power Tools Medium
139 kr
Se priset!

Medium
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Bosch Power ToolsBeskrivning
Expandera och anpassa med SystemBox.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch Power Tools |
| Art.Nr. | 1600A016CV |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1600A016CV |
| Serie | Bosch - Gör-det-själv och trädgård |
| Produkttyp | Verktygsförvaring |
| Användningsområde | DIY |
| Höjd | 80 mm |
| Längd | 105 mm |
| Bredd | 235 mm |
| EAN-nr | 3165140951906 |


