Verktygsförvaring Bosch Power Tools Small
99 kr
Se priset!

Small
99 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-03
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Bosch Power ToolsBeskrivning
Expandera och anpassa med SystemBox.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch Power Tools |
| Art.Nr. | 1600A016CU |
| Höjd | 80 mm |
| Längd | 105 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1600A016CU |
| Serie | Bosch - Gör-det-själv och trädgård |
| Typ | Verktygsförvaring |
| Användningsområde | DIY |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 3165140951890 |

