Attefallsstomme Byggstommar 10 grader med Loft 7200x3940 mm Färdiga Sektioner
fr.49 200 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

10 grader med Loft 7200x3940 mm Färdiga Sektioner
49 200 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Specialtransport Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Varumärke
ByggstommarBeskrivning
Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Egenskaper
| Varumärke | Byggstommar |
| Art.Nr. | 70300-BS |
| Utförande | Färdiga Sektioner |
| För Taklutning | 10 ° |
| Längd | 7200 mm |
| Loft | Ja |
| Bredd | 3940 mm |
| Typ | Med Bjälklag, Utan Bjälklag |
| Höjd | 3680, 3900 mm |

