Attefallsstomme Byggstommar 22 grader 6000x4766 mm Färdiga Sektioner
fr.44 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

22 grader 6000x4766 mm Färdiga Sektioner
44 900 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Specialtransport Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Varumärke
ByggstommarBeskrivning
Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Egenskaper
| Varumärke | Byggstommar |
| Art.Nr. | 70102-BS |
| Utförande | Färdiga Sektioner |
| För Taklutning | 22 ° |
| Längd | 6000 mm |
| Bredd | 4766 mm |
| Typ | Med Bjälklag, Utan Bjälklag |
| Höjd | 3434, 3634 mm |

