Attefallsstomme Byggstommar 22 grader Med Loft 6000x4766 mm Färdiga Sektioner Utan Öppningar
fr.44 250 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

22 grader Med Loft 6000x4766 mm Färdiga Sektioner Utan Öppningar
44 250 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Specialtransport Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Varumärke
ByggstommarBeskrivning
Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Egenskaper
| Varumärke | Byggstommar |
| Art.Nr. | 70100-BS |
| Utförande | Färdiga Sektioner |
| För Taklutning | 22 ° |
| Längd | 6000 mm |
| Loft | Ja |
| Bredd | 4766 mm |
| Typ | Med Bjälklag, Utan Bjälklag |
| Höjd | 3680, 3900 mm |

