Friggebodsstomme Byggstommar 19 grader 4800x3000 mm Färdiga Sektioner
fr.12 500 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

19 grader 4800x3000 mm Färdiga Sektioner
12 500 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Specialtransport Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Varumärke
ByggstommarBeskrivning
Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Egenskaper
| Varumärke | Byggstommar |
| Art.Nr. | 60100-BS |
| Utförande | Färdiga Sektioner |
| För Taklutning | 19 ° |
| Höjd | 2951 mm |
| Längd | 4800 mm |
| Bredd | 3000 mm |
| Typ | Med Bjälklag, Utan Bjälklag |


