Friggebodsstomme Byggstommar 6 grader 4500x3190 mm Lösvirke
fr.11 300 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

6 grader 4500x3190 mm Lösvirke
11 300 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Specialtransport Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Varumärke
ByggstommarBeskrivning
Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Egenskaper
| Varumärke | Byggstommar |
| Art.Nr. | 60300-BS |
| Utförande | Lösvirke |
| För Taklutning | 6 ° |
| Längd | 4500 mm |
| Bredd | 3190 mm |
| Typ | Med Bjälklag, Utan Bjälklag |
| Höjd | 2719, 2823 mm |

