Fritidshusstomme Byggstommar 38 grader Med Loft 9734x6234 mm Färdiga Sektioner
fr.148 990 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

38 grader Med Loft 9734x6234 mm Färdiga Sektioner
148 990 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Specialtransport Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Varumärke
ByggstommarBeskrivning
Med en stomme får du en ordentlig början på ditt bygge. Stommarna gör det enklare för dig att bygga så du kan fokusera på att sätta din egen prägel på huset genom val av panel, tak, dörr- och fönsterhål. Begränsningarna är få!
Egenskaper
| Varumärke | Byggstommar |
| Art.Nr. | 90100-BS |
| Utförande | Färdiga Sektioner |
| För Taklutning | 38 ° |
| Längd | 9734 mm |
| Loft | Ja |
| Bredd | 6234 mm |
| Typ | Med Bjälklag, Utan Bjälklag |
| Höjd | 5778, 5998 mm |

